День дитячої книги

Сьогодні особливий день, адже починаючи з 1967 року, за ініціативою та рішенням Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги (IBBУ) 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного і інтелектуального обличчя нових поколінь Землі. Учні та учениці нашої школи теж поділились світлинами своїх улюблених дитячих книг.

10:21 02.04.2021

Книга- найкращий подарунок!

Ділимося чудовою новиною. Сергій і Дарина Загасайли зробили неймовірний подарунок шкільній бібліотеці! Щира вдячність вам за щедрість! Хай Господь береже вашу родину!

21:24 15.10.2020

Читаймо Стуса!

У Китаї це – «Аліса в країні чудес», у школі американського міста Нашвілл це – "Гаррі Поттер", а в Україні такою книгою може стати "Справа Василя Стуса"... Заборонена книга. Останній тиждень вересня – тиждень заборонених книг.

13:34 22.09.2020