Звітно-виборча конференція лідерів учнівського самоврядування

Відповідно до плану заходів Департаменту освіти та науки Львівської облдержадміністраціі? та з метою подальшого розвитку учнівського самоврядування області 20 жовтня 2021 року відбулася звітно-виборча конференція лідерів учнівського самоврядування.

09:06 21.10.2021

Тиха акція "Ангели Пам'яті"

Учасники й учасниці учнівського самоврядування нашої школи разом із педагогом-організатором Христиною Поліщак долучилися до тихої акції "Ангели пам'яті", ініційованої громадською діячкою Анжелікою Рудницькою. Вони повісили на деревах, що ростуть на алеї Незалежності у нашому селищі, паперові витинанки ангелів, щоб нагадати усім нам про ціну європейського вибору України.

13:47 19.02.2021

Про самоврядування в "Законі про повну загальну середню освіту"

Учнівське самоврядування – це спосіб залучення до учнів до систематичної участі у навчально-виховному процесі. Самоврядування – самостійна діяльність учнів, яка відбувається за координації відповідального педагога.

16:54 05.09.2020