Невідкладні оголошення

Увага! Дистанційне навчання!

Відповідно до рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Добротвірської селищної ради від 02.04.2021, враховуючи негативну тенденцію щодо збільшення випадків захворювання населення на COVID-19 та ГРВІ, з метою посилення протиепідемічних заходів освітній процес для учнів 1-11 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Добротвора ( як і в інших ЗЗСО Добротвірської селищної територіальної громади) у період 05.04 - 09.04. 2021 року буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання.

20:25 02.04.2021

Увага! Дистанційне навчання!

У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією та значним збільшенням кількості хворих коронавірусною інфекцією на території Добротвірської громади, на виконання протоколів комісії ТЕБ і НС Львівської облдержадміністрації і комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Добротвірської селищної ради з 22 березня 2021 у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів смт Добротвора для учнів 1-4-х та 5-11-х класів освітній процес буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання.

16:10 19.03.2021