Волонтерський центр «Добротворець»

День волонтера

Сьогодні, у Міжнародний день волонтера, ми хочемо подякувати нашим учням та ученицям, які допомагають пришвидшувати перемогу та підтримують наших воїнів. Діти допомагають плести маскувальні сітки, роблять окопні свічки, створюють листівки та обереги, долучаються до збору продуктів. Ми пишаємось такою молоддю! Спільними зусиллями вчителів та учнів наближаємо перемогу!

12:23 05.12.2022

Великодній гостинець для воїнів!

Шкільним волонтерським центром Добротвірського ЗЗСО I-III ступенів була проведена акція "Великодній гостинець для воїнів ". Учні 1-11 класів не залишилися байдужими і передали через волонтерів захисникам великі пакунки з різними солодощами (печивом, цукерками, вафлями, шоколадом та згущеним молоком), а також чаєм, кавою та засобами гігієни. До подарунків були вкладені вітальні листівки та листи з добрими словами і побажаннями для наших воїнів.

18:44 14.05.2021

Гостинець для воїна 2020

Напередодні зимових свят у нашій школі знову відбулась благодійна акція "Гостинець для воїна". Ми щиро дякуємо усім, хто долучився до збору та став помічником Святого Миколая. Усі зібрані речі та продукти ми передаємо у госпіталі та на передову нашим захисникам, адже в такий святково-зимовий період усі повинні отримати подарунки.

15:25 16.12.2020