Проєкти

Відновлений шкільний басейн

Довгоочікуване відкриття відреконструйованого шкільного басейну відбулось 25 березня 2019 року у нашій школі.

09:21 16.09.2020

Відпочинкова зона для учнів

Майже кожна дитина весь свій вільний час проводить у гаджетах, таким чином втрачається час спілкування з однолітками, зникає бажання знайти реального товариша, а не віртуального. В школі потрібно робити перерву і від уроків, і від гаджетів. Саме для того, разом з допомогою конкурсної програми "Громада своїми руками", ми створили зону відпочинку для наших учнів, щоб зацікавити їх іграми, читанням книжок чи просто веселим проводженням часу з однолітками за цікавими справами. На жаль, у нашій школі не було  місця, де б учні могли просто посидіти на перерві, особливо актуально це в погану погоду та зимовий період. Даний проект створився для того, щоб учні менше часу проводили у віртуальному світі та соцмережах, налагодили стосунки з однолітками, навчились співпрацювати в командних іграх, а також мали перерву між навчанням.

09:21 10.09.2020