Події шкільного життя

Гостинці з Республіки Польща

4 листопада учні та учениці нашої школи отримали приємні сюрпризи від нашої землячки @Ola Olcia та її друзів з Республіки Польща. Печиво, цукерки, вафлі та інші смаколики ми роздали учням у школі та у сховищі. Дякуємо Sakamoto Ryotaro та

12:30 05.11.2022

Монетки дітям

5 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день благодійництва, який був проголошений резолюцією Генеральної асамблеї ООН від 17 грудня 2012 року. Повідомляємо, що Добротвірський ЗЗСО І-ІІІ ступенів бере участь в акції «Монетки дітям», яку організовує Національний Банк України та благодійний фонд «Таблеточки». Умови акції: З « 6» по «27 » вересня пропонуємо учням та ученицям нашої школи принести монетки номіналом 25 копійок (в кожному класі проводимо збір) і долучитись до такої потрібної акції, адже усі кошти перерахуємо в благодійний фонд на допомогу для онкохворих дітей. Якщо у вас вдома є такі монети, будь ласка, долучайтеся до акції! Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожні 25 копійок — це крок назустріч одужанню для онкохворих дітей. Об’єднаймося заради допомоги їм!

22:06 05.09.2021

Свято Першого Дзвінка

Горять яскраво грона горобини, А на подвір'ї школи гамір, сміх. Дзвіночок на урок скликає всіх, І звуки музики врочисто в небо линуть! Ось зграйкою стоять випускники, Для них дзвінок востаннє вже лунає. Рік швидко пролетить... Це кожен знає, І розійдуться стежечки-шляхи... А ось розгублена маленька дітвора. Батьки їх вперше привели до школи. Вони такі щасливі, як ніколи! Навчатися прийшла вже їм пора. А школа радо всіх приймає вас - Замріяних, веселих, відпочилих, Готових до навчання, дружніх, милих. Лунай, дзвінок! Дітей запрошуй в клас!

22:14 01.09.2021

Випускний 2021

Цього року у нашій школі був тематичний випускний - Dobrotvir's_Hollyvood

15:09 27.06.2021

Поїздка в Карпати

Учні 9-их класів разом з класним керівником Бойко Ольгою Василівною здійснили триденну поїздку у Карпати. Зупинились на турбазі "Карпати" в с. Кам'янка Сколівського району. У перший день приїзду пройшли школу скелелазіння на "Скеледромі". Наступного дня помандрували на гору Ключ. Третього дня школярі відвідали музей "Сколівщина", де дізналися про спосіб життя наших предків та історичні події, що відбувалися на цих теренах.

15:09 25.06.2021

Подорож в Карпати

12-14 червня учні 6-Б,10-Б, 8-Б і 8-А класів разом з учителями Латишевою І.М., Браташ Л.П., Гаврильченко Т.П., Харко О.О., Галак І.Г. здійснили поїздку у Славське. У перший день поїздки відвідали музей "Тустань" у селі Урич. Другого дня здійснили сходження на гору Лопата, а третього дня відвідали музей І.Франка в селі Нагуєвичі.

15:09 20.06.2021